Заявка на оформление заказа
Заполните форму заказа, и наш сотрудник свяжется с вами в ближайшее время.
 

СИР ДЛЯ ВЕГАНІВ І ТИХ ХТО ПРИТРИМАЄТЬСЯ ПОСТУ ВЖЕ В УКРАЇНІ

Пісний, натуральний, безглютеновий
Сир для веганів вже в Україні

Бути вегетаріанцем – означає думати про планету, майбутні покоління та власне здоров'я. Споживчий спосіб мислення став причиною багатьох екологічних проблем. Приймаючи рішення на користь споживання вегетаріанських продуктів, людина дбає про живу природу, частиною якої є вона сама.

Сучасна харчова промисловість пропонує м'ясо та сир для веганів, тоді як ще 20 років тому вегетаріанське харчування складалося переважно з овочів, фруктів, злаків та горіхів. Тому сьогодні дотримуватися веганського харчування простіше і корисніше, тому що продукти для вегетаріанців збагачують вітамінами, білками та мінералами, які в традиційному харчуванні надходять до організму виключно з продуктів тваринного походження. Серед переваг споживання веганського сиру:

  • Відсутність холестерину та глютену. Віолайф дбає про тих, хто нам довіряє. Спеціально для хворих на непереносимість лактози ми розробили безлактозний сир. Наша продукція не викликає харчової алергії та завдяки низькому вмісту жиру не призводить до атеросклерозу.
  • Дивовижний смак та текстура. Більше ніяких компромісів: не залежно від вибору ви отримуєте справді еластичний та твердий продукт чи ніжний крем. Віолайф – це повна гама сирного смаку від нейтральної Моцарели та пікантно солоної Фети до зрілого Пармезану. При цьому ми гарантуємо улюблений смак, характерний для цього виду продукту.
  • Низький вміст натрію на фоні багатого вітамінно-мінерального складу. Наші вегетаріанські сири збагачені вітамінами групи В12 та В-каротином, вони не лише смачні, а й корисні. Для покращення смакових якостей ми використовуємо морську сіль та екстракт оливи.
  • Не містить консервантів, барвників та покращувачів смаку. Як натуральні барвники ми використовуємо тільки трави і активно збагачуємо смак концентратами фруктів, ягід, овочів і меленими ядрами соняшника.
  • Низька калорійність у порівнянні із традиційними сирами. Для порівняння: у 100 г рослинного сиру Чеддер міститься 285 ккал, тоді як у такій же кількості молочного сиру Чеддер міститься 402 ккал. Цей факт робить продукти Violife незамінними у дієтичному харчуванні.
Сьогодні у повному асортименті можна придбати веган сир в Одесі та Києві від всесвітньо відомого виробника Violife. Бренд має бездоганну репутацію і добре зарекомендував себе серед веганського співтовариства.

Справжній пісний сир із Греції в Одесі та КиєвіКаталог веганских и постных сыров

Запрос на магазин
Готовый сайт за 1 неделю!
Готово!