ПРо Violife
Ми — веганська спільнота, яка базується на прекрасних околицях Салонік у Греції. З 90-х років на нашому заводі в Драмі ми прагнемо створювати дивовижні дегустаційні,
на 100% рослинні, немолочні та без ГМО продукти – сири для веганів.

Ми пишаємося тим, що стали улюбленим брендом для багатьох веганів, вегетаріанців, флексітаріанців та інших людей у більш ніж 50 країнах світу.

Ми готуємо вам чудові веган сирні продукти. Всі наші сири не містять яєць, молока та молочних продуктів, вони на 100% веганські, а це означає, що в них немає тваринних жирів, лактози, холестерину.

Тому, купуючи наші сири на рослинній основі, ви можете бути впевнені в тому, що вам гарантовано харчування без почуття провини!

Також наші сири Violife без ГМО, без глютену, в них немає горіхів, сої, консервантів та інших алергенів.

Веганство зародилося з бажання жити в гармонії з тваринами та навколишнім середовищем, та при цьому бути добрим до себе. Але ми розуміємо, що є й інші причини, через які люди можуть шукати безмолочну альтернативу сиру, наприклад, алергія або непереносимість деяких складових продуктів. Тому в наших рослинних сирах немає нічого складного чи неприємного.

Саме тому, незалежно від того, чи дотримуєтеся ви вегетаріанства, веганства або віддаєте перевагу більш гнучкому способу життя, ми тут для того, щоб допомогти вам відчути відмінний смак вашого життя — у наших сирах Violife.

Також наші продукти підходять людям, які дотримуються посту або мають непереносимість лактози — всі наші сири на 100% пісні і не містять молока чи інших складових тваринного походження.
Ласкаво просимо до чарівного світу сирів і сирної продукції Віолайф!

Екологічність та доброта

Ми думаємо, що життя, засноване на споживанні рослинної їжі, просто краще. Це спосіб життя, який живить ваше тіло і душу дарами, дарованими матір'ю-природою.

ЩО ОЗНАЧАЄ БУТИ
ВЕГАНОМ
Сири VioLife створені на рослинній основі, саме тому, обираючи рослинну дієту, ви проявляєте повагу до живої планети та живете у гармонії з нею.
Ви берете тільки те, що вам необхідно, і залишаєте незайманим тваринний світ. За визначенням, організм, що харчується рослинною їжею, вільний від жорстокості та експлуатації. Ви не їсте тварин, ви мирно співіснуєте поруч із ними, а тим самим робите світ добрішим. А в нагороду отримуєте:

ДАР ЧУДОВОГО САМОПОЧУТТЯ

Ведучи спосіб життя, заснований на рослинній дієті, ви відчуєте себе краще: ваша шкіра, ваше волосся, ваш енергетичний стан — все виграє від того, що дають рослини.
Дар смачної їжі
Що може бути більш чудовим, ніж усвідомлення того, що ви робите так багато доброго для себе та планети, і при цьому їсте найздоровішу та найсмачнішу їжу?

Як тільки ви дізнаєтесь, наскільки смачними можуть бути продукти, створені на рослинній основі, ви не захочете повертатися до колишнього життя, оскільки спробуєте справжню їжу.
Ми любимо те, що робимо, тому що ми знаємо, наскільки дійсно буває важко відмовитися від сиру!

І ми дуже добре розуміємо, наскільки вам важливо купити якісний вегетаріанський сир на рослинній основі.

Ми гарантуємо, що наші тверді, еластичні та кремові, ніжні та гострі сири VIOLIFE – на 100% рослинні та ідеально вам підійдуть. Жодних компромісів за смаком!

Ви можете нагодувати себе та свою родину веганів усіма улюбленими стравами, від піци до чудового сирного тосту або бургера, грецького салату, пасти чи пісного супу з сиром.

А щоб вам не довелося вигадувати, чим сьогодні порадувати своїх близьких, ми вже приготували для вас кілька неймовірно апетитних рецептів.
Дистрибʼютор
Violife в Украине
+38 067 136 00 07

info@violife.com.ua


01023, м. Київ,
вул. Мечнікова, 2, офіс 33/1

ФОП Тірон ВБ 65016, м. Одеса, вул. Педагогічна 25/48, офіс 2

+380671005005

PE Tiron VB 65016 Odesa, Pedagogichna 25/48 ofice 2
Telegram
Viber
Whats App