Заявка на оформление заказа
Заполните форму заказа, и наш сотрудник свяжется с вами в ближайшее время.
 
НАШІ СИРНІ ІСТОРІЇ
Корисні статті про сир
Дізнайтеся більше про нашу продукцію та її властивості
Чим корисний вегетаріанський сир
Чим корисний вегетаріанський сир
Веганський сир
Веганський сир
Чим корисний вегетаріанський си

Сир відноситься до тих рідкісних продуктів, при згадці про які у гурманів з'являється мрійлива посмішка. Як і вино, вживання кожного сорту сиру супроводжується певною гамою смакових відчуттів та характерним післясмаком. Існує навіть рідкісна професія – сирний сомельє, який із заплющеними очима по одному шматочку і запаху скаже який саме сорт сиру перед ним на тарілці.

Чим відрізняється веганський сир від молочного

Основний інгредієнт традиційного сиру – коров'яче або козяче молоко. Його ферментують речовинами, які містяться в шлунку телят (сичуг). Головним сирним білком є казеїн. Молочний сир – джерело кальцію та незамінних амінокислот, і це головний аргумент дієтологів на користь молочних продуктів.

Але щодо вегетаріанського сиру, суперечки про смак і користь якого тривають не один рік. Зміст мінералів та вітамінів у ньому не нижче, ніж у традиційного продукту. Продукцію Віолайф виробляють на базі рослинних жирів (переважно кокосової олії). Саме завдяки їх використанню стає можливим досягти необхідної консистенції продукту. Як наповнювач застосовується крохмаль (картопляний або кукурудзяний), у безглютеновому сирі використовується ячмінний крохмаль, він не містить глютен.

Для ущільнення консистенції та підвищення поживної цінності в рецептуру може бути доданий рослинний білок. Екстракти фруктів та овочів, спеції та натуральні ароматизатори дозволяють створювати різноманітність смакових відтінків та широкий асортимент продукції. В органічних сирах для веганів використовують лише органічні барвники (екстракт аннато, паприка, трави та ін.).


У чому користь веганського сиру

Сири Violife не містять цукру та глюкози, вони характеризуються низьким вмістом жиру та калорійністю. Технологія виробництва рослинного сиру не передбачає застосування сичужного ферменту, що є гуманним по відношенню до тварин. Вегетаріанські сири не мають у складі ніяких інших тваринних компонентів, а це означає, що їх можуть вживати в періоди посту навіть ті, хто у звичайному житті дотримуються рослинно-тваринної дієти.

Купити веган сир в Одесі та Києві можна для вживання його як самостійної закуски або для використання в кулінарії, при приготуванні піци, лазаньї, бутербродів та ін. Це традиційний смак Моцарели, Пармезану та Чеддера та повноцінна заміна молочного продукту.Каталог веганських и посних сирів

Запрос на магазин
Готовый сайт за 1 неделю!
Готово!