Заявка на оформление заказа
Заполните форму заказа, и наш сотрудник свяжется с вами в ближайшее время.
 

ВЕГАНСЬКИЙ СИР

Пісний, натуральний, безглютеновий
Чому веганський сир Віолайф – це чудово

За різними оцінками у 30-50% жителів планети спостерігаються симптоми непереносимості лактози (молочного цукру). Рівень розвитку науки та харчової промисловості сьогодні дозволяє насолоджуватися смаком молочних продуктів навіть цієї категорії споживачів. У той же час, подібні продукти включають до раціону ті, хто з різних причин дотримується веганського раціону.

У чому відмінність веганського сиру від звичайного

Веганська система передбачає побудову раціону харчування лише з урахуванням продуктів рослинного походження. А сировиною для традиційного сиру є молоко (козяче, коров'яче, овеча та ін.).

Технологія виробництва сиру передбачає використання казеїну, молочного протеїну. Обов'язковим інгредієнтом є ренін – ензим, що виробляється у шлунку тварин. Завдяки реннину білок молока згортається, це головний етап виробництва сиру.

Для виробництва веган сиру використовують виключно продукти рослинного походження. Процес складається з консолідування білкової маси з використанням лактобактерій підвищення кислотності сировини. У рецептуру більш щільних сирів додають також олії, натуральні емульгатори та загусники.

Головною відмінністю веганського продукту є відсутність у ньому консолідованого протеїну (сиру). Сировиною для сиру на рослинній основі є соєвий білок, кристалізована олія (кокосова або пальмова), дріжджі, борошно, горіхи, спеції та ін.

Користь веганського сиру Віолайф

Здоровою альтернативою традиційним сирам та повноцінним джерелом рослинного білка є безлактозний сир Віолайф від офіційного представника виробника в Україні. Головними перевагами його є:

  • Вишуканий смак, однорідна текстура та щільна консистенція.
  • Низький вміст натрію, відсутність додаткового навантаження на судини.
  • Не використовуються консерванти, покращувачі смаку та барвники.
  • Широка лінійка продукції, що випускається.
Веганство – це не просто обмеження у харчуванні. Це філософія і найекологічніший спосіб життя, що дозволяє зберегти довкілля та виключити будь-які форми експлуатації тварин.

Крім того, відмова від продуктів тваринного походження позитивно позначається на здоров'ї: дозволяє знизити вагу та покращити основні показники життєдіяльності організму (нормалізує кров'яний тиск та знижує рівень холестерину). Здоров'я вам!

Безлактозний сир Віолайф: смак та користь без компромісів

Лактоза – це вуглевод, який належить до групи дисахаридів. Її ще називають молочним цукром, і ця назва повністю відбиває природу цієї речовини: продуктами повного розпаду лактози є глюкоза та галактоза.

Для розщеплення лактози у організмі синтезується фермент лактаза. Без нього молочний цукор не може бути перероблений організмом, що призводить до харчової дисфункції. У багатьох представників народів, які споконвіку культивували не тваринництво, а землеробство, від народження спостерігається дефіцит цього ферменту. Лактазна недостатність може бути також набутою та транзиторною. Відмінним вирішенням питання дефіциту лактази буде включення до раціону безлактозного сиру та молока.

Особливості складу

Вживання продукції Віолайф на основі кокосової олії дозволяє нормалізувати роботу ШКТ. Такі продукти зміцнюють кістковий апарат, насичують організм «корисним» холестерином та стабілізують гормональне тло.

Ми збагачуємо наш веган сир вітаміном В12, який бере участь у синтезі ДНК. Він міститься переважно у продуктах тваринного походження. Тому вегани часто відчувають його дефіцит, який призводить до анемії, підвищеної стомлюваності та оніміння кінцівок.

Сучасні інноваційні технології дозволяють виготовляти сири на рослинній основі без втрати смаку та інших важливих споживчих характеристик (щільність, консистенція). Крім абсолютно натурального складу, якими відрізняються безлактозні продукти Віолайф, вони мають ще одну перевагу – дивовижний молочний смак. Більше не потрібно обирати між смаковими відчуттями та користю!

Де придбати продукцію Віолайф

Ми є офіційним представником виробника в Україні, тому пропонуємо повну лінію продукції Віолайф. Постійно у наявності:

  • Слайси «Оригінальний», «Чеддер», «Помідор і базилік», «Моцарелла», «Зрілий чеддер», «З травами».
  • Крем-сир «Оригінальний», «Чеддер і цибуля», «З чорним перцем», «З травами», «З часником і травами», «З гострим перцем» та ін.
  • Блоки «Оригінальний», «Копчений смак», «Оригінальний», «З травами», «Середземноморський», «Фета», «Блю» та ін.

Наша лабораторія невпинно працює над удосконаленням асортименту. Вже сьогодні пропонуємо купити пісний сир, який ще вчора виготовлявся виключно із сировини тваринного походження. Змінюються рецептури, консистенція та назви. Залишається незмінним чудовий смак, натуральність та якість продукції.


Каталог веганских и постных сыров

Запрос на магазин
Готовый сайт за 1 неделю!
Готово!