Всі вегетаріанські сири, які ви можете купити, створюються на основі кокосової олії.
Користь та використання кокосової олії виходять за рамки того, що думає про неї більшість людей. Його унікальна комбінація жирних кислот має глибокі позитивні ефекти на організм.
Дослідження нарешті розкрили секрети цього дивовижного фрукту; а саме жири, звані жирними кислотами із середньою довжиною ланцюга (MCFA). Ці специфічні жири включають каприлову, лауринову та капринову кислоти.
Ожиріння в даний час є однією з найсерйозніших проблем зі здоров'ям у світі. У той час коли деякі люди думають, що ожиріння є лише питанням калорій, інші вважають, що джерела цих калорій також мають вирішальне значення. Це факт, що різні продукти по-різному впливають на організм людини та гормони. У цьому відношенні калорії калоріям різниця. Тригліцериди із середньою довжиною ланцюга (MCT) у кокосовому маслі збільшують витрату енергії порівняно з такою ж кількістю калорій з жирів з довшим ланцюгом.
Майже 50% жирних кислот у кокосовому маслі — це 12-вуглецева лауринова кислота. Коли кокосова олія ферментативно перетравлюється, вона також утворює моногліцерид, званий монолаурин. І лауринова кислота, і монолаурин борються із шкідливими патогенами, такими як бактерії, віруси та грибки.